RentRadar

Huurwoningen in Berchem

Berchem is een levendig district ten zuiden van het centrum, bekend om zijn prachtige belle-epoque architectuur in de wijk Zurenborg. Het Berchemstadion en het Brouwersvliet park bieden groene rustpunten. Uitstekend bereikbaar via station Antwerpen-Berchem (IC-verbindingen).

41

Beschikbare woningen

1.010

Gemiddelde huurprijs

0

Nieuw vandaag

200+

Makelaars

200+ makelaars gescand
|
Alerts binnen 30 seconden

Per woningtype in Berchem

Huurprijzen in Berchem

Prijsverdeling

Gemiddeld 1.010/maand

€600 - 800
4 (10%)
€800 - 1.000
15 (37%)
€1.000 - 1.200
8 (20%)
€1.200 - 1.500
7 (17%)
€1.500 - 2.000
5 (12%)
> €2.000
2 (5%)

Op basis van 41 actieve woningen. Prijzen van 695 tot 2.200/maand.

Nieuwste huurwoningen in Berchem

Ontvang nieuwe huurwoningen in Berchem als eerste

RentRadar stuurt je een alert binnen 30 seconden bij een nieuwe woning. Gratis.

Gratis alert instellen

Huren in Berchem

Gemiddelde huurprijs in Berchem

1.010/maand

21% goedkoper dan het Brusselse gemiddelde (1.280). Vergelijk alle gemeenten

Huurmarkt

Populair bij jonge gezinnen en starters dankzij de mix van karakter en betaalbaarheid. Zurenborg is het duurdere segment; richting Ring zijn de prijzen lager. Station Berchem biedt snelle verbinding naar Brussel.

Bereikbaarheid

  • Station Antwerpen-Berchem (IC)
  • Tram 4/7/15
  • Bus 21/32

Bezienswaardigheden

  • Zurenborg
  • Berchemstadion
  • Driehoekstraat
  • Statie-plein

Huurprijs per m² in Berchem

12,72/m²gemiddeld in Berchem

23% goedkoper per m² dan het Antwerpen-gemiddelde (16,52/m²).

Gemiddelde zoekduur: 14,7 dagen in Berchem

Nieuwe huurwoningen in Berchem staan gemiddeld 14,7 dagen online voor ze verhuurd zijn — sneller dan het Belgische gemiddelde.

RentRadar-gebruikers ontvangen nieuwe listings binnen 30 seconden via alert.

Markt-activiteit in Berchem — laatste 30 dagen

37 nieuwe huurwoningen toegevoegd in Berchem de afgelopen maand

  • 34 Appartementen
  • 3 Huizen

Per woningtype in Berchem

Appartementen

38 listings

998 /maand

12,86/m² · gem. 93 m²

Veelgestelde vragen over huren in Berchem

Hoeveel huurwoningen zijn er in Berchem?

Momenteel monitort RentRadar 41 actieve huurwoningen in Berchem. Dit aantal verandert dagelijks.

Wat is de gemiddelde huurprijs in Berchem?

De gemiddelde huurprijs in Berchem is momenteel €1.010 per maand, op basis van 41 actieve woningen.

Hoe ontvang ik alerts voor nieuwe huurwoningen in Berchem?

Stel een gratis huuralert in via RentRadar. Je ontvangt binnen 30 seconden een melding bij een nieuwe woning in Berchem.

Welke woningtypes kan ik huren in Berchem?

Via RentRadar vind je appartementen, huizen, studio's en kamers te huur in Berchem.

Hoe snel moet ik reageren op een huurwoning in Berchem?

De Brusselse huurmarkt is competitief. Goede woningen zijn vaak binnen 24 uur weg. Met RentRadar ontvang je alerts binnen 30 seconden, zodat je als eerste kunt reageren.

Andere gemeenten in Brussel

Mis geen enkele huurwoning in Berchem

Stel een gratis alert in en ontvang meldingen voor nieuwe huurwoningen in Berchem.

Alert instellen voor Berchem